Display Toggle (Ekran Değiştirme) işlevini kullanarak ekranlar arasında geçiş yapma

Display Toggle (Ekran Değiştirme) işlevini kullanarak ekranlar arasında geçiş yapma

Tüm monitörlerinizde çalışma ile tek bir monitörde çalışma arasında hızlıca geçiş yapmak için Display Toggle (Ekran Değiştirme) işlevini kullanarak ekranlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Display Toggle (Ekran Değiştirme) Mapping (Eşleşme) sekmesinde ayarladığınız ekran ile her seferinde monitörlerinizden biri arasında geçiş yapar.

 1. Cihazınızın özelleştirilebilir bileşenlerinden birine Display Toggle (Ekran Değiştirme) atayın (örneğin bir kalem düğmesine).
 2. Bilgisayarınızın görüntü özellikleri menüsüne gidin ve birden fazla monitörü tek bir sürekli ekran olarak kullanmak için extend (genişlet) seçeneğini işaretleyin.
  • Monitörlerinizi kopyalar ya da çoğaltırsanız veya tek bir monitörde görüntüleme yaparsanız Display Toggle (Ekran Değiştirme) işlevi kullanılamaz.
 3. Wacom Tablet Properties'e (Wacom Tablet Özellikleri) gidin ve Tool (Araç) listesinden Functions (İşlevler) öğesini seçin.
 4. Display Toggle (Ekran Değiştirme) sekmesini seçin.
  • İlk ekran seçeneği, Mapping (Eşleştirme) sekmesinde ayarlanan olarak listelenir. İsterseniz Tools (Araçlar) listesini ve Mapping (Eşleştirme) öğesini seçerek bu seçeneği değiştirebilirsiniz.
  • Bunun altında, monitörlerinizin her biri bilgisayarınızın görüntü özellikleri menüsünde ayarlanan sırada listelenir.
 5. Display Toggle (Ekran Değiştirme) işlevinin monitörlerinizden herhangi birini atlamasını istiyorsanız seçimini kaldırın.

Display Toggle'ı (Ekran Değiştirme) devreye aldığınızda Mapping (Eşleştirme) sekmesinde ayarlanan ekran seçeneği ile monitörleriniz arasında geçiş yaparsınız.