Uygulamaya özel ayarlara erişme

Uygulamaya özel ayarlara erişme

Özelleştirilebilir bileşenlere atanan ayarlar, belirli bir uygulama için daha fazla özelleştirilebilir. Böylece uygulamadaki işlevler daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Uygulamaya özel bu ayarlara erişmenin birkaç yolu vardır.

  • Tarafınızdan atanan ayarlar: Çalışmakta olduğunuz uygulamaya bağlı olarak kendinize özel değiştirilebilen ayarlar atayabilirsiniz.
  • Uygulamalar tarafından atanan ayarlar: Bazı uygulamalar, özelleştirilebilir bileşenlere ayarlar atayarak uygulamayı açtığınızda otomatik olarak atanan ayarları kullanmanızı sağlar.
  • Uygulamalar tarafından atanan içe aktarılmış ayarlar: Bazı uygulamalar, ayarları dosyanın özelleştirilebilir bileşenlerine atayan bir XML dosyası içerir. Dosyayı içe aktarıp ilgili uygulamayı açtıktan sonra ayarlar dosyası tarafından atanan ayarları otomatik olarak kullanırsınız.

Özelleştirilmiş ayarlara sahip bazı özelleştirilebilir bileşenlere örnek olarak ExpressKey tuşları™, kalem düğmeleri, kalem ucu, Touch Ring'ler, Rocker Ring'ler, Ekran Kontrolleri, dokunma hareketleri ve Touch Strip'ler verilebilir.

Not: Özelleştirilebilir bileşenler cihazınıza göre değişiklik gösterebilir.