Kağıdın üzerine eskiz çizme

Kağıdın üzerine eskiz çizme

Wacom Intuos Pro'nuza iliştirilmiş olan kağıdın üzerine desteklenen bir mürekkepli kalemle eskiz çizebilir ve böylece kağıt üzerindeki eskizlerinizi dijital ortama aktarabilirsiniz. Eskizlerinizi çizerken tablete kaydedin, eskizlerinizin aktarılabilmesi için Wacom Inkspace Uygulamasını açın ve ardından eskizlerinizi istediğiniz uygulamalarla üzerlerinde çalışmak üzere bilgisayarınıza aktarın.

Eskizlerinize erişebilmeniz için Wacom Inkspace Uygulamasını yükleme

Önemli: Dijital eskizlerinize erişebilmeniz için kağıt üzerinde ilk eskizinizi oluşturmadan önce Wacom Inkspace Uygulamasını yükleyin.

  1. Wacom Inkspace Uygulamasını bilgisayarınıza yüklemek için Getting Started (Başlarken) sayfasına gidin ve işletim sisteminizi seçin. Wacom Inkspace Uygulamasını tercih ettiğiniz uygulama mağazasından mobil cihazınıza yükleyin.
  2. Cihazınızı kurmak için talimatları uygulayın.
  3. Sizden istendiğinde Wacom kimliğinizle oturum açın veya henüz yoksa bir kimlik oluşturun.

Not: Wacom Inkspace Uygulamasını birden fazla bilgisayara veya mobil cihaza yükler ve Wacom kimliğinizle oturum açarsanız eskizleriniz Wacom Inkspace Uygulamasının yüklü olduğu tüm cihazlarda senkronize edilir.

Hangi kalemi kullanmam gerekir?

  • Tabletinizin üzerinde kağıda eskiz çizmek için Wacom Finetip kalem gibi Kağıt Sürümle birlikte gelen mürekkepli bir kalem veya Wacom Ballpoint kalem kullanın.
  • Tablet modunda tabletin yüzeyinde kaleminizi kullanarak doğrudan etkileşim kurmaya tekrar geçmek istediğinizde, Wacom Intuos Pro Pen 2'yi veya desteklenen bir başka kalemi kullanın.

Not: Wacom Intuos Pro Pen 2 aktif alana yaklaştığında tablet otomatik olarak o andaki eskizinizi kaydeder ve kağıt üzerine Sketching (Eskiz) modundan tablet moduna geçer. Touch Ring'in üzerindeki + işareti kaybolur. Kağıt üzerine eskiz moduna geri dönmek için mürekkepli kaleminizi tablet yüzeyinin üzerinde tutun.

İpucu: Kağıt üzerine eskiz çizerken Wacom Intuos Pro Pen 2'nizi kalem standında veya kalem kılıfında tabletten uzakta tutun.