Modlar

Modlar

Desktop Mode (Masaüstü Modu); MobileStudio Pro, orta USB-C bağlantı noktası ya da isteğe bağlı Wacom Link adaptörü ile bilgisayarınıza bağlandığında ve PC ya da Mac işlemi için Wacom sürücü yazılımı kurulduğunda etkinleştirilir.

MobileStudio Pro, USB-C kablosuyla bilgisayarınıza bağlı değilken Mobile Mode (Mobil Mod) geçerlidir. Mobile Mode'dayken (Mobil Mod) MobileStudio Pro, kalem ve dokunmatik giriş özelliğine sahip bir Windows tablet gibi çalışır. Mobile Mode'da (Mobil Mod) kullanılan işletim sistemi, cihazınıza önceden kurulmuştur.

Her iki modda da erişilebilen bir SD kart kullanarak Desktop Mode (Masaüstü Modu) ve Mobile Mode (Mobil Mod) arasında dosyaları taşıyabilirsiniz.

Kurulum ve sürücü kurulumu ile ilgili belirli talimatlar için lütfen cihazınızla birlikte gelen Hızlı Başlangıç Kılavuzu'na bakın. Kalem ekranınızın özelliklerinin bir açıklaması için MobileStudio Pro hakkında bölümüne bakın.

Kalem ve dokunma

Mobil Mod'daki kalem ve dokunma özellikleri, Masaüstü Modu'ndakine benzer şekilde çalışır.

Touch Ring ve Orta Düğme

Touch Ring ve Orta Düğme işlevleri, Desktop Mode (Masaüstü Modu) ve Mobile Mode (Mobil Mod) dahilinde benzer şekilde çalışır. Ayarlar Wacom Tablet Properties (Wacom Tablet Özellikleri) bölümünden değiştirilebilir ve bunlara Wacom Desktop Center (Wacom Masaüstü Merkezi) üzerinden erişilebilir.