Ekran Görünümü Ayarları

Ekran Görünümü Ayarları

Çeşitli ekran ayarlarını değiştirmek için Cintiq Ekran Görünümü (OSD) kontrollerini kullanın.

  • Fabrika ön ayarları: En iyi ekran kalitesi için ekran kartınızın çözünürlüğünü 1920x1080 olarak ayarlayın. Bu çözünürlük, Cintiq ile kullanılabilen maksimum (yerel) çözünürlüktür. Daha fazla bilgi için Ekran Görünümü seçenekleri bölümüne ve Wacom Desktop Center (Wacom Masaüstü Merkezi) öğesinin My Devices (Cihazlarım) kısmından erişebileceğiniz Önemli Ürün Bilgileri kılavuzuna bakın.
  • Otomatik senkronizasyon: Cintiq, gelen sinyalle otomatik olarak senkronize olur. Otomatik senkronizasyon işlevi yatay ve dikey konumun yanı sıra aralık ve fazı da ayarlar. Otomatik senkronizasyon, desteklenen yatay ve dikey frekans aralıklarında çalışır.
  • Cintiq, gelen sinyalle senkronize olmazsa ekran senkronizasyonunu başlatmak için OSD Sıfırla ya da Otomatik Ayarla seçeneklerini kullanabilirsiniz.
  • Renk kalibrasyonu: Rengin, renk sıcaklığının, kontrastın, parlaklığın ya da arka ışığın varsayılan ayarlarının değiştirilmesi, Cintiq'te kullanılan renk profilini geçersiz kılar.

Menüyü kapatmak için OSD geçiş düğmesine basın. OSD menüsü kapatıldığında tüm ayarlar kaydedilir ve Cintiq tekrar benzer bir video sinyali aldığında kullanılır. Bu durum tüm ekran modları için geçerlidir.

Ekran görünümünde değişiklik yaptıktan sonra orijinal ayarlara geri dönemezseniz Cintiq'i orijinal fabrika ayarlarına geri döndürmek için Sıfırla seçeneğini kullanın.