Wacom Tablet Properties (Wacom Tablet Özellikleri) Öğesini Açma

Wacom Tablet Properties (Wacom Tablet Özellikleri) Öğesini Açma

Wacom Tablet Properties (Wacom Tablet Özellikleri) bölümünü açtığınızda, cihazınız ve araçlarınız için özelleştirebileceğiniz ayarları görüntüleyebilirsiniz.

Önemli: Wacom Tablet Properties (Wacom Tablet Özellikleri) öğesinde gördüğünüz sekmeler ve seçenekler, cihazınıza göre değişiklik gösterir.

Wacom Tablet Properties (Wacom Tablet Özellikleri) öğesini açın:

  • Windows ve Mac: Cihazınız destekliyorsa Wacom Tablet Properties (Wacom Tablet Özellikleri) öğesini, Wacom Desktop Center (Wacom Masaüstü Merkezi) öğesinde My Devices (Cihazlarım) öğesinin altında cihazınızın adına tıklayarak ve ayarlardan birini seçerek de açabilirsiniz.
  • Windows 10: Windows'un Başlat düğmesine tıklayın ve Wacom Tablet > Wacom Tablet Properties (Wacom Tablet Özellikleri) öğesini seçin.
  • Windows 8.1: Başlangıç ekranının sol alt köşesine sağ tıklayın. Wacom Tablet > Wacom Tablet Properties (Wacom Tablet Özellikleri) öğesini seçin.
  • Windows 8.1 Klasik Görünüm: Başlangıç ekranına erişmek için klavyenizdeki Windows tuşuna basın veya Düğmeler çubuğundaki Windows simgesini seçin. Ekranın sol alt köşesine sağ tıklayın. Wacom Tablet > Wacom Tablet Properties (Wacom Tablet Özellikleri) öğesini seçin.
  • Windows 7: Windows'un Başlat düğmesine tıklayın ve Tüm Programlar öğesini seçin. Wacom Tablet > Wacom Tablet Properties (Wacom Tablet Özellikleri) öğesini seçin.
  • Mac: Apple menüsünden veya Uygulamalar klasöründen System Preferences (Sistem Tercihleri) öğesini seçin ve ardından Wacom Tablet simgesine tıklayın.