ExpressKey tuşlarını™ test etme

ExpressKey tuşlarını™ test etme

ExpressKey tuşlarınız™ beklediğiniz gibi çalışmıyorsa atanan işlevleri kontrol edin veya bu işlevleri varsayılan durumlarına sıfırlayın. Diğer kalemli tabletinizin bileşenlerini test etmek hakkında daha fazla bilgi için Testing a pen or mouse (Kalem veya farenin test edilmesi) bölümüne bakın.

  1. Wacom Tablet Properties (Wacom Tablet Özellikleri) öğesini açın ve About (Hakkında) düğmesine tıklayın. Açılan iletişim kutusunda Diagnose... (Arıza Teşhisi...) öğesine tıklayın. Arıza Teşhisi iletişim kutusunda tabletiniz ve araçlarınız hakkındaki bilgilerin yanı sıra dokunmaya duyarlı tabletler için uygun bilgiler görüntülenir.
  2. Sisteminize birden fazla kalemli tablet bağlıysa Tablet Info (Tablet Bilgileri) sütunundan test ettiğiniz tableti seçin.
  3. Tabletinizi ve araçlarınızı test ederken iletişim kutusunda görüntülenen bilgileri kullanın.


Yukarıdaki ekran görüntüsü açıklama amaçlıdır; ekranınızla eşleşmeyebilir.

ExpressKey tuşlarını™ test etme

  1. Arıza Teşhisi iletişim kutusu açıkken her bir ExpressKey tuşunu test ederken Tablet Info (Tablet Bilgileri) sütununa bakın. Tablet Info (Tablet Bilgileri) sütunundan test ettiğiniz tableti seçtiğinizden emin olun.
  2. Tek seferde bir kez basarak tuşları test edin. Tuşlardan birine her bastığınızda Left Buttons (Sol Düğmeler) kategorisinin yanında tuşun numarası görüntülenir.
  3. İşlemi tamamladığınızda Close (Kapat) düğmesine tıklayın.
  4. Bu test başarısız olursa donanımlarınız arızalı olabilir. Teknik Destek bölümüne bakın.