Ticari Markalar

Ticari Markalar

Telif Hakkı © 2018 Wacom Co., Ltd.

Tüm hakları saklıdır. Wacom, Intuos, Cintiq ve ilgili logoları Wacom Co., Ltd.nin ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır.

Bu bilgilerin hiçbir bölümü, açık kişisel kullanımınız haricinde yeniden çoğaltılamaz.

Wacom güncel ve doğru bilgiler sunmak için gerekli çabayı göstermektedir. Ancak Wacom'ın teknik özellikleri ve ürün yapılandırmalarını kendi takdirine bağlı olarak, önceden bildirimde bulunmaksızın ve bu değişiklikleri dahil etme zorunluluğu olmaksızın değiştirme hakkı mahfuzdur.

Illustrator ve Photoshop, Adobe Systems Incorporated'ın ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Microsoft ve Windows, Microsoft Corporation'ın ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Apple, Apple logosu ve Mac, Apple, Inc.in ABD'de ve diğer ülkelerde kayıtlı tescilli ticari markalarıdır. ExpressKey, Ginsan Industries, Inc.nin ticari markası olup söz konusu şirketin izniyle kullanılmıştır.

Birçok Wacom cihazı, High Definition Multimedia Interface (HDMI) teknolojisini bünyesinde barındırır. HDMI, HDMI logosu ve High Definition Multimedia Interface; HDMI Licensing LLC firmasının ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır.

Bu belgede bahsedilen tüm diğer şirket ve ürün adları, ticari marka olabilir ve/veya ticari marka olarak tescillenmiş olabilir. Üçüncü şahıs ürünlerinden bilgilendirme amacıyla bahsedilmiştir ve bu ürünler, herhangi bir onay veya tavsiye niteliği taşımaz. Wacom, bu ürünlerin performansı veya kullanımına ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmez.