ExpressKey tuşları™

ExpressKey tuşları™

ExpressKey tuşları™, cihazınızdaki özelleştirilebilir düğmelerdir. Bir ExpressKey tuşuna bastığınızda, fare tıklamaları, değiştirici tuşlar veya gezinme işlevleri gibi bir atanan ayar etkinleştirilir.

Atanan ayarları Wacom Tablet Properties (Wacom Tablet Özellikleri) sekmesinde görüntüleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

  1. Wacom Tablet Properties (Wacom Tablet Özellikleri) sekmesinde, Device (Cihaz) ve Tool (Araç) satırları mevcut ise cihazınızı seçin ve ardından Functions (İşlevler) seçeneğini belirleyin.
  2. Cihazınıza bağlı olarak ExpressKeys™ veya Tablet sekmesine tıklayın.
  3. Açılır menüde her bir ExpressKey için istediğiniz ayarı seçin.

İpuçları:

  • ExpressKey tuşları™ birbirleriyle kombinasyon oluşturacak şekilde kullanılabilir. Örneğin, Ctrl bir ExpressKey tuşuna ve Alt bir diğerine atanabilir. Her iki ExpressKey tuşuna™ aynı anda bastığınızda Ctrl+Alt işlevi etkinleştirilir.
  • Cihazınızın her iki tarafında ExpressKey tuşu™ bulunuyorsa Sol ve Sağ taraflar için ayrı ayrı ayarlar atayabilirsiniz.
  • Express View (Hızlı Görünüm) işlevini etkinleştirerek, parmağınız bir ExpressKey üzerinde durduğunda geçerli ayarları görüntüleyebilirsiniz.
  • Bazı uygulamalar ExpressKey ayarlarını geçersiz kılar.
  • Not: ExpressKey tuşlarının™ konumları ve işlevleri cihazınıza göre değişiklik gösterebilir.


ExpressKey tuşlarının™ boyutu ve yerleşimi cihazınıza göre farklılık gösterir. Ekranınız yukarıdaki ekran görüntülerinden biriyle eşleşebilir veya bunlardan farklı olabilir. Ekran görüntüleri açıklama amacıyla sağlanmıştır.