Özellikler

Özellikler

Intuos Pro tabletinizin kontrolleri şunlardır:

  • Özelleştirilebilir ExpressKey™ tuşları: Sık kullanılan işlevleri veya tuşları ayarlamanıza, düğme tıklamalarının veya değiştirici tuşların işlevlerini gerçekleştirmenize ya da bir dizi uygulama için otomatik ayarlar oluşturmanıza olanak tanıyan altı ya da sekiz tuş. Küçük Intuos Pro tabletlerde altı adet ExpressKey™ tuşu bulunur. Intuos Pro cihazınız hakkında bölümüne bakın.
  • Touch Ring: İşlevlerinizi özelleştirmenizi sağlar. Yakınlaştırmak, kaydırmak veya diğer eylemleri gerçekleştirmek için parmağınızı halka etrafında gezdirin. Özelleştirilebilir dört mod arasında geçiş yapmak veya kablosuz olarak çalışırken tableti uyku modundan çıkarmak için Touch Ring'in ortasındaki Orta Düğme'ye basın. Touch Ring'i kullanma bölümüne bakın.
  • Durum LED'leri: Intuos Pro aktif bir USB bağlantı noktasına bağlandığında belirsiz biçimde yanar. Aktif alana dokunduğunuzda ya da kalemi, Touch Ring'i veya ExpressKey™ tuşlarından birini kullandığınızda LED yanar. Ayrıca LED'ler, dört Touch Ring'den hangisinin etkin olduğunu gösterir. Kablosuz kullanım için Pil ve kablosuz bağlantısı durumu bölümüne bakın.
  • Aktif alan: Kalem ve dokunmatik girişinin köşe işaretçileriyle gösterildiği alandır. Aktif alan işaretçilerinin ve durum LED'lerinin parlaklık seviyesini ayarlamak için Gelişmiş seçenekler bölümüne bakın.

Sayı Öğe
1 ExpressKey™ tuşları
2 Durum LED'leri
3 Touch Ring
4 Orta Düğme
5 Aktif alan

Intuos Pro'nun arkasındaki özellikler şunlardır:

  • Kablosuz modülü, alıcı ve pil bölmeleri. Küçük Intuos tabletlerde kablosuz ve pil için tek bir bölme bulunur.
  • USB bağlantı noktası.
  • Güvenlik kablosuz veya kalem bağlantısı için güvenlik yuvası.

Intuos Pro tabletin arkası

Sayı Öğe
1 Kablosuz modülü yuvası
2 Kablosuz alıcı hafızası
3 USB bağlantı noktası
4 Güvenlik kilidi yuvası
5 Kablosuz alıcı hafızası
6 Pil bölmesi

Not: USB kablosu, Intuos Pro'nuzla birlikte gelir. USB kablosunu saklarken kabloyu tablete dolamayın.