Beşik Anahtarı Halkası

Beşik Anahtarı Halkası

Rocker Ring'in ve Orta Düğmenin konumlarını Wacom Tablet Properties (Wacom Tablet Özellikleri) bölümündeki Rocker Ring sekmesinden çeşitli ayarlara, menü ve tuş varsayılanlarına atayabilirsiniz.

Önemli: Bazı uygulamalar, Tablet Properties (Tablet Özellikleri) öğesinden seçtiğiniz Rocker Ring'in işlevlerini devre dışı bırakabilir ve kontrol edebilir. Ayrıntılar için Entegre uygulamaları kullanma bölümüne bakın.

Beşik Anahtarı Halkası'nın ve Orta Düğme'nin Özelleştirilmesi

Çalışmanızı maksimum seviyede hızlandırmak ve kolaylaştırmak üzere Beşik Anahtarı Halkası ve Orta Düğme veya Ana Ekran Düğmesi için dört konum özelleştirin.

Geçerli ExpressKey tuş™ ayarlarını görmek için dilediğiniz zaman ExpressKeys™ sekmesindeki Show Express View (Express Görünümünü Göster) onay kutusuna tıklayın. Ekranınızdaki geçerli ExpressKey™ ayarlarını görmek için herhangi bir ExpressKey tuşuna hafifçe dokunun.

Rocker Ring'i özelleştirmek için Wacom Tablet Properties (Wacom Tablet Özellikleri) bölümündeki Rocker Ring sekmesini seçtikten sonra açılır menülerden işlev seçin. Ayrıca, Keystroke (Tuş)... seçeneğini belirleyebilir ve özel tuş işlevi tanımlayabilirsiniz. Keystroke (Tuş)... seçeneği hakkında daha fazla bilgi edinmek için Düğme işlevleri bölümüne bakın.


Yukarıdaki ekran görüntüsü açıklama amaçlıdır; ekranınızla eşleşmeyebilir.

Not: İşlevler, belirli uygulamalarla kullanılmak üzere tanımlanabilir. Ancak bazı uygulamalar, Wacom Tablet Properties (Wacom Tablet Özellikleri) bölümünden seçtiğiniz Rocker Ring işlevlerini devre dışı bırakabilir ve kontrol edebilir. Ayrıntılar için Entegre uygulamaları kullanma bölümüne bakın.